crixusindustry.com

Producent drukarek 3d - crixusindustry.com

crixusindustry.com

Producent drukarek 3d

Producent DRUKAREK 3D

CRIXUS INDUSTRY

Jako dynamicznie rozwijający się Producent drukarek 3D, Crixus z dumą prezentuje swoje innowacyjne rozwiązania, będąc na rynku zaledwie od 2 lat. Mimo krótkiej historii, nasza firma, założona z pasji do technologii, rozwija się intensywnie od ostatnie 4 lata.

 

W Crixus wierzymy, że nasza młodość jest naszą siłą. Umożliwia nam szybkie adaptowanie do zmieniającego się rynku i technologii. Jako producent drukarek 3D, skupiamy się na tworzeniu produktów, które nie tylko odpowiadają aktualnym potrzebom rynku, ale również wdrążają nowe standardy.

 

Nasze prace nad drukarkami 3D, w tym modelami Sx300 i SX200, zaowocowały opracowaniem własnych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasze know-how i dedykacja w dziedzinie druku 3D pozwalają na oferowanie produktów o wysokiej jakości, niezawodności i prostocie użytkowania.

 

Ponadto, w Crixus stawiamy na niemasową produkcję, co pozwala nam na ciągłe rozwijanie naszych drukarek i oferowanie klientom najnowszych rozwiązania. Ta filozofia produkcji na zamówienie umożliwia nam utrzymanie wyjątkowo wysokiej jakości naszych drukarek i oferowanych usług. Odrzucamy ograniczenia związane z masową produkcją, co pozwala nam unikać kompromisów w jakości i funkcjonalności naszych urządzeń. Dzięki temu każdy egzemplarz naszej drukarki 3D jest dopracowany z myślą o maksymalnej satysfakcji użytkownika.

 

Jako młody i ambitny producent drukarek 3D, Crixus jest gotowy na dalsze wyzwania, dążąc do ciągłego udoskonalania naszych produktów i technologii, aby inspirować i napędzać przyszłość druku 3D.

NASZE PRODUKTY

Jako producent drukarek 3D zadbaliśmy o to aby już na samym początku oferować kilka produktów drukarek dla klientów indywidualnych i dla klientów biznesowych. Obecnie posiadamy w sprzedaży 3 produktu, drukarkę Sx 200, Sx300 i oczyszczacz powietrza do drukarek CRIXUS. 

CRIXUS_SX200_REN_14_POST
Producent drukarek 3d

Drukarka SX 200 przeznaczona głównie dla klientów indywidualnych, o powierzchni druku 200 x 200 x 200 mm.

Drukarka SX 300 przeznaczona dla przemysłu, o powierzchni druku 300 x 300 x 300 mm.

AIR PURIFIER dla drukarek CRIXUS.

OŚ CZASU CRIXUS

2020

W roku 2020 powstał pomysł zbudowania całkowicie nowej drukarki 3D przeznaczonej dla przemysłu jak i prywatnych użytkowników ceniących sobie jakoś. W tym samym roku zostały rozpoczęte prace na opracowaniem projektu CAD nowej drukarki, powstały pierwsze koncepcje, zostały zaadaptowane do projektu CAD najważniejsze funkcje drukarki.

2020
Powstanie idei
 • Opisanie założeń pierwszego produktu
 • Pierwsze rysunki koncepcyjne drukarki
Projekt CAD
 • Rozpoczęcie pracy nad projektem CAD drukarki SX300

2021

2021 rok był rokiem w którym projekt zaczął się materializować w formie funkcjonalnego prototypu. Były prowadzone badania rozwojowe  i dalsze prace rozwojowe projektu CAD, które doprowadziły do optymalizacji projektu i prototypu jak i dopracowania wszystkich funkcji drukarki. 

2021
Dopracowanie projektu CAD SX300
 • Ukończenie prac nad wszystkimi kwestiami drukarki 3D
 • Przygotowanie projektu do budowy prototypu
Budowa PROTOTYPU #01
 • Budowa pierwszego prototypu drukarki SX300
 • Pierwsze testy
Badania rozwojowe
 • Przeprowadzenie badan rozwojowych w celu dopracowania rozwiązań typu ” PLUG & PLAY ” dla Hot endu.
 • Przeprowadzenie badań rozwojowych ogólnych związanych z opracowaniem własnego ” Know How ” i własnych rozwiązań.

2022

W tym roku została założona Prosta Spółka Akcyjna CRIXUS Industry. Udało się również ukończyć budowę prototypu i otworzyć stronę internetową. Zostały również rozpoczęte prace nad opracowaniem drugiej drukarki, mniejszej SX200 na bazie projektu drukarki SX300. Dodatkowo zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy prototyp oczyszczacza powietrza ” AIR PURIFIER ” do naszych drukarek.

2022
Budowa PROTOTYPU #02
 • Budowa drugiego prototypu drukarki SX300, opierając się na wynikach badań rozwojowych
Projekt drugiej drukarki SX200
 • Rozpoczęcie pac nad drugą drukarką z mniejszą powierzchnią roboczą na podstawie projektu pierwszej drukarki
 • Opracowanie projektu CAD
 • Budowa funkcjonalnego prototypu
Oczyszczacz powietrza
 • Rozpoczęcie prac CAD nad oczyszczaczem powietrza dla drukarek CRIXUS
 • Budowa funkcjonalnego prototypu
 • Przeprowadzenie badań rozwojowych

2023

W roku 2023, skupiliśmy się na drobnych aktualizacjach pod kontem produkcji wszystkich produktów. Skupiliśmy się również na opracowaniu własnych interfejsów sterujących dla naszych drukarek jak i systemu kontroli drukarek za pomocą aplikacji DRONE HUB.

2023
Przygotowania pod kontem produkcji
 • Optymalizacja procesów produkcji
 • Wdrążenie rozwiązań do zarządzania produkcją
Opracowanie interfejsów sterujących
 • Opracowanie interfejsu sterującego dla SX200
 • Opracowanie interfejsu sterującego dla SX300
 • Opracowanie aplikacji DRONE HUB do zarządzania drukarkami w sieci i procesem druku

2024

2024 rok, był rokiem w którym postawiliśmy naszą stronę internetową jak i przygotowywaliśmy się do produkcji

2024
Postawienie strony firmowej
Dalsze przygotowania do produkcji

KAPITAŁ WŁASNY

Jako niezależny producent drukarek 3D, z ogromną dumą podkreślamy naszą autonomię w projektowaniu i konstruowaniu urządzeń, które w pełni odzwierciedlają naszą wizję i założenia. Niezależność ta jest możliwa dzięki temu, że cały kapitał naszej firmy jest w rękach założycieli, co gwarantuje nam pełną kontrolę nad kierunkami rozwoju oraz pozwala na budowanie marki w sposób zgodny z naszymi wartościami i ambicjami, wolny od zewnętrznych wpływów inwestycyjnych czy rynkowych.

Nasza misja skupia się na dostarczaniu klientom produktów najwyższej jakości, których wartość jest w pełni adekwatna do ceny. Jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój, nie tylko przez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i nowych produktów, ale także poprzez nieustanne doskonalenie naszej obecnej oferty. Rozumiemy, że świat technologii jest dynamiczny, a naszym obowiązkiem jest nie tylko nadążać za tymi zmianami, ale również aktywnie kształtować przyszłość druku 3D.

Pragniemy, by nasze drukarki 3D były synonimem niezawodności, innowacyjności i wysokiej jakości wykonania, co osiągamy dzięki pasji i zaangażowaniu naszego zespołu. Wierzymy, że niezależność finansowa i twórcza jest kluczem do realizacji tych celów, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów i solidną reputację marki na rynku.

Zaangażowanie w stałe ulepszanie i innowacje pozwala nam nie tylko wprowadzać na rynek wyjątkowe produkty, ale również budować trwałe relacje z naszymi klientami, zapewniając im dostęp do najnowocześniejszych technologii i wsparcie na najwyższym poziomie. W Crixus jesteśmy dumni z naszej niezależności, którą traktujemy jako fundament do tworzenia produktów, które definiują standardy branży drukarek 3D.

PARTNERZY

CZYŻEWSKI DESIGN

Jako producent drukarek 3D mamy możliwość czynnej współpracy ze studiem Czyżewski Design, które bezpośrednio działając w branży wzornictwa przemysłowego, wspiera nasze działania swoją wiedzą, potrzebną do rozwijania drukarek 3D w odpowiednim kierunku, czyli faktycznym wykorzystaniu drukarek 3D przy pracy nad prototypami przez studia projektowe.